Białkowska Clinic

Najważniejsze informacje o Radiofrekwencji Mikroigłowej Infinite RF

 • Kto wykonuje zabieg? Lekarz medycyny estetycznej w Bydgoszczy
 • Jaki jest czas trwania zabiegu? 20min – 1 h w zależności od wielkości obszaru zabiegowego.
 • Czy zabieg jest bolesny? Nie! Zabieg nie wymaga znieczulenia, gdyż jest stosunkowo bezbolesny. Może być jednak nieco nieprzyjemny, dlatego u bardzo wrażliwych osób możemy uprzednio znieczulić skórę maścią. 
 • Jakie są wskazania do zabiegu Radiofrekwencją Mikroigłową RF? Wiotkość skóry, utrata napięcia, nierówny koloryt skóry, blizny, zmarszczki, rozstępy, poszerzone pory, nierówności – zarówno skóra twarzy jak i ciała.
 • Jaki jest czas rekonwalescencji? Ok. 1-3 dni. Bezpośrednio po zabiegu występuje lekki obrzęk i zaczerwienienie. Najczęściej już na następny dzień od zabiegu nie ma żadnych śladów.
 • Kiedy widać pierwsze efekty? Po 2-4 tygodniach od zabiegu, widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak najlepiej widoczne po zakończeniu serii 3 zabiegów.
 • Ile utrzymują się efekty? Efekty są długotrwałe.
 • Jaka jest ilość koniecznych zabiegów dla optymalnego efektu? 3-6 zabiegów w zależności od problemu, oczekiwanego efektu i kondycji skóry. Zabiegi powtarzamy co 30 dni.
 • Jakie są główne przeciwwskazania? Ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatnich 30 dni lub antybiotyków światłoczułych w ostatnich 7 dniach. Niekontrolowane choroby przewlekłe. Rozrusznik serca. Świeża opalenizna. Zabieg można wykonywać cały rok – także latem.
 • Czy są zalecenia po zabiegu radiofrekwencji? Nie nakładamy makijażu przez pierwsze 1-3dni po zabiegu. Należy stosować filtr UV50 przez min. 2-4 tygodnie po radiofrekwencji frakcyjnej w okresie letnim. Unikanie stosowania leków przeciwbólowych (można przyjmować Paracetamol) przez 7 dni po zabiegu.

 

Czym jest radiofrekwencja mikroigłowa RF?

Radiofrekwencja mikroigłowa stanowi połączenie fal elektromagnetycznych i mezoterapii mikroigłowej w jednym zabiegu, dzięki czemu uzyskujemy silne pobudzenie skóry do syntezy kolagenu i elastyny. Fale radiowe ogrzewają skórę do pożądanej temperatury, na odpowiedniej głębokości (ustawionej przez osobę wykonującą zabieg), dodatkowo mikroigiełki wkłuwające się w skórę powodują mikrouszkodzenia, dzięki czemu efekt jest potęgowany. Tak silna dwutorowa stymulacja gwarantuje nam świetne rezultaty, a dzięki temu, że efekt cieplny jest zdecydowanie niższy niż w laserze, gojenie jest dużo szybsze – a rezultaty porównywalne. 

Efekty zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej RF

 • zagęszczenie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha, czy też innych poddanych zabiegowi obszarów;
 • poprawa jędrności i sprężystości skóry;
 • efekt liftingu twarzy i szyi, poprawa owalu twarzy;
 • zniwelowanie widocznych zmarszczek, odmłodzenie skóry;
 • poprawa kolorytu skóry;
 • zwężenie porów;
 • zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów;
 • redukcja cieni i drobnych zmarszczek pod oczami;
 • regeneracja i odżywienie skóry.

Zabieg Radiofrekwencji RF Mikroigłowej jest więc rekomendowany przede wszystkim osobom, które zmagają się z utratą jędrności skóry w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, ale także w obrębie innych partii ciała, takich jak dłonie, brzuch, uda, pośladki, ramiona, biust. Radiofrekwencja Mikroigłowa RF świetnie sprawdzi się też w przypadku takich problemów jak: poszerzone pory, przebarwienia, blizny, rozstępy. Jest to zabieg delikatniejszy od lasera frakcyjnego CO2, ale w serii zabiegów równie skuteczny. Idealny dla osób, które obawiają się bólu oraz długiej rekonwalescencji po zabiegu laserowym. Warto też dodać, że zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej RF, może być wykonywana niezależnie od pory roku – czyli także latem!

Na czym polega zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej RF?

Zabieg polega na stymulacji wybranego obszaru skóry poprzez mikronakłucia igiełkami wprowadzanymi na wybraną przez nas głębokość i dodatkowe ogrzanie skóry właśnie na tej głębokości dzięki impulsowi fali radiowej, co pobudza skórę w kolejnych dniach do silnej przebudowy i liftingu. Z każdym kolejnym zabiegiem w zależności od reakcji skóry lekarz zwiększa parametry zabiegowe – czyli moc, głębokość oraz długość trwania wiązki radiowej tak, aby efekty były jeszcze lepsze.

Przebieg zabiegu radiofrekwencji:

 • Odkażenie skóry przez lekarza wykonującego zabieg.
 • Zabieg Radiofrekwencją mikroigłową – stymulacja skóry punkt przy punkcie na wybranym obszarze – 2-3 przejścia.
 • Rekomendowane – naświetlanie lampą LED po zabiegu celem przyspieszenia procesu gojenia (gratis w pakiecie 3 zabiegów).
 • Gojenie ok. 1-3 dni (w wyjątkowych przypadkach może przebiegać dłużej).

Kiedy widoczne są efekty radiofrekwencji mikroigłowej RF i ile się utrzymują?

Większość pacjentów widzi poprawę jakości i napięcia skóry już po kilku dniach od wykonania zabiegu, jednak najlepszy efekt uzyskujemy na kilka tygodni po wykonaniu serii 3 zabiegów. Efekty są długotrwałe – skóra przebudowuje się i zyskuje większe napięcie, jędrność, wyrównanie kolorytu i wygładzenie. Dodatkowo po serii zabiegów można wykonywać raz na kilka miesięcy zabiegi przypominające, aby efekty utrzymywały się jeszcze dłużej.

Cena zabiegu radiofrekwencja mikroigłowa (Bydgoszcz): 

Twarz850 zł
Szyja750 zł
Dekolt850 zł
Twarz + szyja lub szyja + dekolt1200 zł
Twarz + szyja + dekolt1500 zł
Twarz + szyja + dekolt + biust1900 zł
Dłonie650 zł
Blizny / rozstępy (w zależności od powierzchni)od 650 zł - 2000 zł
Okolica oczu – kurze łapki + powieki górne i dolne600 zł
Policzki650 zł
Podbródek z linią żuchwy650 zł
Czoło600 zł
Biust900zł
Brzuch (wiotkość skóry)1200 zł (cały)

*dolna lub środkowa partia 1000zł
Ramiona1000 zł
Plecy1400 zł (całe)
*górna partia 1000zł
Uda*2000zł całe
*1400zł tył / przód
*wewnętrzna partia 1000zł
*bryczesy 1000zł
Złuszczanie PRX T33/ Q-Peel przed zabiegiem+ 200 zł
(promocyjna cena)
Pakiet 3 zabiegów- 10%
Pakiet 5 zabiegów- 10%
Gratis naświetlanie LED po każdym zabiegu

 

  ​Masz pytania dotyczące oferty? Napisz do nas!