Białkowska Clinic

Najważniejsze informacje o zabiegu z PROFHILO

 • Kto wykonuje zabieg? Lekarz medycyny estetycznej
 • Jaki jest czas trwania zabiegu? 30min
 • Czy zabieg jest bolesny? Cienka igła oraz znieczulenie sprawiają, że jest względnie bezbolesny.
 • Jakie są wskazania? Niwelowanie drobnych zmarszczek, zwiotczenie skóry, rewitalizacja i wygładzenie skóry.
 • Jakie jest czas rekonwalescencji? 1 dzień.
 • Kiedy pierwsze efekty? Pojawiają się po ok. 3-4 tygodniach od zabiegu, ostateczny efekt po zakończeniu pełnej terapii.
 • Ile utrzymują się efekty? Nawet do 18 miesięcy lub dłużej po serii zabiegów.
 • Jaka jest ilość koniecznych zabiegów dla optymalnego efektu? Najlepiej wykonać 2 zabiegi w odstępie 30 dni, następnie 3 zabieg “przypominający” po 2 miesiącach od ostatniego zabiegu. Później dodatkowo można wykonywać 1-2x do roku zabiegi przypominające.
 • Jakie są główne przeciwwskazania? Ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatnich 6 miesięcy
 • Jakie są zalecenia pozabiegowe? Bezpośrednio po zabiegu nie nakładać makijażu. Należy stosować filtr przeciwsłoneczny SPF 50+. Obfite nawadnianie. Unikanie sauny, solarium przez 3 dni po zabiegu.

Czym jest PROFHILO?

PROFHILO to nowatorski produkt przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych kwasu hialuronowego o najwyższym z dostępnych do tej pory na świecie stężeniu – aż 64mg, którego działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej i regeneracyjnej skóry. Profhilo oddziałuje na produkcje elastyny i kolagenu, prowadząc do zagęszczenia i wygładzenia skóry oraz dając efekt delikatnego liftingu twarzy. Używa się go również do przywracania prawidłowego napięcia. Ma on postać żelu o gładkiej konsystencji, którego unikatowa formuła pobudza skórę do bioremodelingu i neutralizuje wiotkość skóry. Zabieg liftinguje skórę i wygładza zmarszczki, działa także na tkankę podskórną. Preparat Profhilo jest długo uwalniającą się z miejsca wstrzyknięcia molekułą młodości.

Na czym polega zabieg z PROFHILO?

Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry preparatu Profhilo za pomocą cienkiej igiełki w innowacyjny sposób zwany techniką BAP (Beauty Aesthetic Points) – która polega na podaniu preparatu w 5 precyzyjnie dobranych punktach po obu stronach twarzy, które zostały dobrane w taki sposób, aby jak najlepiej pobudzić procesy stymulujące naszą skórę do przebudowy. Punkty te możemy uprzednio znieczulić, aby zabieg stał się praktycznie bezbolesny. Preparat PROFHILO nie powiększa objętości tkanek twarzy oraz nie zmienia rysów w przeciwieństwie do wypełniaczy. Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest dolnej części twarzy – skóra staje się obwisła, im wcześniej zaczniemy działać tym lepiej.

PROFHILO – efekty zabiegu i ile się utrzymują?

Pierwsze efekty odmładzania skóry często widoczne są już nawet po jednym zabiegu ok. 1-2 tygodnie po, jednak najlepiej jest wykonać 3 zabiegi dla optymalnych rezultatów. Efekty utrzymują się długo i zależą od dalszej pielęgnacji pozabiegowej oraz od stylu życia. Warto wykonywać zabiegi „przypominające“ chociażby raz na pół roku celem podtrzymania rezultatu, wtedy nasza skóra przez cały czas pozostanie w świetnej kondycji.

Cena – PROFHILO:

Profhilo Twarz900 zł
Szyja900 zł
Twarz + szyja1700 zł

 

  ​Masz pytania dotyczące oferty? Napisz do nas!