Białkowska Clinic

Najważniejsze informacje o zabiegu z Nucleofill Strong

 • Kto wykonuje zabieg? Lekarz medycyny estetycznej
 • Jaki jest czas trwania zabiegu? 30-40min
 • Czy zabieg jest bolesny? Cienka igła i znieczulenie sprawiają, że jest nie bezbolesny, można odczuwać delikatne mrowienie.
 • Czy są wskazania do zabiegu? Niwelowanie drobnych zmarszczek, rewitalizacja i wygładzenie skóry, poprawa jędrności skóry i napięcia, skóra wymagająca dogłębnego nawilżenia.
 • Jaki jest czas rekonwalescencji? 1 dzień
 • Kiedy zobaczę pierwsze efekty? Pojawiają się po ok. 1-2 tygodniach od zabiegu, zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry po zakończeniu pełnej terapii.
 • Ile utrzymują się efekty zabiegu? Nawet do 18 miesięcy lub dłużej po serii zabiegów. Zależą też od pielęgnacji pozabiegowej.
 • Jaka jest ilość koniecznych zabiegów dla optymalnego efektu? Rekomendowana jest seria 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Później dodatkowo można wykonywać 1-2x do roku zabiegi przypominające.
 • Czy są główne przeciwwskazania? Ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.
 • Czy są zalecenia pozabiegowe? Bezpośrednio po zabiegu nie nakładać makijażu. Unikanie sauny, solarium przez 14 dni po zabiegu.

Czym jest NucleoFILL?

To innowacyjny stymulator tkankowy do głębokiej regeneracji skóry i potwierdzona metoda biostymulacji skóry. Zawiera w swoim składzie polinukleotydy, które działają na trzech poziomach: lifting, działanie antyoksydacyjne, nawilżenie. Jest to idealny zabieg dla osób, które obserwują u siebie pogorszenie owalu twarzy, utratę napięcia i nawilżenia skóry. Jest to zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, zarówno dla ludzi młodych jak i w starszym wieku. Zabieg ten doskonale poprawia jakość skóry oraz powoduje zagęszczenie skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. Trzy poziomy działania stymulatora tkankowego NucleoFill:

 • Lifting na poziomie komórkowym – polinukleotydy działają na receptory fibroblastów w skórze, co zapoczątkowuje tworzenie kolagenu typu I oraz elastyny. Prowadzi to do poprawy napięcia skóry i jej naturalnego liftingu.
 • Działanie antyoksydacyjne – polinukleotydy usuwają wolne rodniki, co prowadzi do redukcji stresu oksydacyjnego w skórze.
 • Nawilżenie – polinukeotydy wiążą wodę co zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry

Zabieg w wersji “soft” nadaje się też świetnie do rewitalizacji i rozświetlenia skóry pod oczami. Ma działanie antyoksydacyjne.

Na czym polega zabieg z użyciem stymulatora tkankowego NucleoFILL?

Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry preparatu NucleoFILL za pomocą cienkiej igiełki w kilku punktach na twarzy wyznaczonych przez lekarza. Zabieg nie jest bolesny, podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie szczypanie i rozpieranie, uprzednio skórę znieczulamy kremem znieczulającym. Po zabiegu zaczyna się proces biostymulacji.

Efekty zabiegu z polinukleotydem NucleoFILL

Pierwsze efekty z użyciem stymulatorów tkankowych zazwyczaj zauważalne są już na 2 tygodnie po zabiegu. W celu uzyskania najlepszych efektów wykonuje się serię zabiegów, twarz nabiera jędrności, blasku, odżywienia, ale bez hiperkorekcji czy zmieniania rysów twarzy. Preparat powoduje zagęszczenie skóry. Efekty długotrwałego odmłodzenia utrzymują się długo i zależą od dalszej pielęgnacji pozabiegowej oraz od stylu życia. Warto wykonywać zabiegi „przypominające“ chociażby raz na pół roku celem podtrzymania rezultatu, wtedy nasza skóra przez cały czas pozostanie w świetnej kondycji.

Stymulator tkankowy NucleoFILL – cena zabiegu:

Pluryal Densify (odpowiednik Nucleofill Strong) - twarz900 zł
Zabieg pod oczy - Pluuryal Densify (odpowiednik Nucleofill Soft Eyes)900 zł
Dłonie / szyja / inne obszary900 zł
Twarz + szyja 1700 zł
Twarz + zabieg pod oczy 1700 zł

 

  ​Masz pytania dotyczące oferty? Napisz do nas!