Białkowska Clinic

Najważniejsze informacje o zabiegu DR CYJ na skórę głowy

 • Kto wykonuje zabieg? Lekarz medycyny estetycznej
 • Jaki jest czas trwania zabiegu na skórę głowy? 20min
 • Czy zabieg jest bolesny? Cienka igła sprawia, że jest względnie bezbolesny, może być nieprzyjemny, lekkie szczypanie przy podawaniu preparatu.
 • Jakie są wskazania do DR CYJ? Osłabienie jakości włosa, przerzedzenie włosów, zakola, matowe i pozbawione życia włosy.
 • Czas rekonwalescencji? Do 1 dnia – niewielkie zgrubienia na skórze w miejscu podania, niewielkie swędzenie
 • Kiedy zobaczę pierwsze efekty? Po 4-8 tygodniach od zabiegu, końcowe po serii zabiegów
 • Ile utrzymują się efekty? Efekty wzmocnienia włosów są długotrwałe.
 • Jaka jest ilość koniecznych zabiegów dla optymalnego efektu? 4 zabiegi, kuracja przypominająca po 6 miesiącach
 • Główne przeciwwskazania? Ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje
 • Czy są zalecenia pozabiegowe? W dniu zabiegu nie myjemy skóry głowy.

Czym jest Dr Cyj?

Jest to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia skóry głowy oraz rewitalizację mieszków włosowych. Preparat zawiera w swoim składzie opatentowaną formułę 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego o przedłużonym uwalnianiu. Terapia ta przeznaczona jest równo dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także w przypadku osłabienia jakości włosów spowodowanej stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Na czym polega zabieg DR CYJ?

Pojedynczy zabieg polega na wykonaniu mikro wkłuć metodą mezoterapii w obrębie skóry głowy, przez które podawana jest niewielka ilość skoncentrowanego preparatu. Nie wymaga znieczulenia, ponieważ jest względnie bezbolesny – zależy to od indywidualnych predyspozycji.

Kiedy widoczne są efekty zabiegu i ile się utrzymują?

Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, chociaż pacjenci i po pierwszym zabiegu odczuwają różnicę w strukturze włosa. Peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. Następnie warto wykonywać 1 zabieg przypominający co 6 miesięcy aby efekty były trwałe. Badania pokazują, że już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Cena zabiegu DR CYJ: 

DR CYJ / Hair Plus600 zł
Zabieg DR CYJ w połączeniu z zabiegiem Dermapen1100 zł
Pakiet 4 zabiegów DR CYJ2000 zł
(500 zł /zabieg)

 

  ​Masz pytania dotyczące oferty? Napisz do nas!