Białkowska Clinic

Najważniejsze informacje o zabiegu Dermapen

 • Kto wykonuje zabieg? Lekarz medycyny estetycznej
 • Gdzie wykonywany jest zabieg dermapen? W Bydgoszczy w Białkowska Clinic
 • Jaki jest czas trwania zabiegu? 30-40min
 • Czy zabieg jest bolesny? Cienkie igiełki i znieczulenie sprawiają, że jest względnie bezbolesny.
 • Jakie są wskazania do zabiegu? Niwelowanie drobnych zmarszczek, rewitalizacja skóry, poprawa kolorytu skóry, redukcja blizn, rozstępów, wiotkości skóry, odmładzanie dłoni.
 • Jaki jest czas rekonwalescencji po dermapenie? 1-3 dni.
 • Kiedy widać pierwsze efekty? Pojawiają się po ok. 14 dniach od zabiegu, ostateczny efekt widoczny po około miesiącu od wykonania serii zabiegów.
 • Ile utrzymują się efekty? Efekty są długotrwałe po wykonaniu serii zabiegów przy odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej i zabiegach przypominających.
 • Jaka jest ilość koniecznych zabiegów dla optymalnego efektu? Najlepiej wykonać 3-6 zabiegów w odstępie 14-30 dni.
 • Jakie są główne przeciwwskazania? Ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.
 • Czy są zalecenia pozabiegowe? Bezpośrednio po zabiegu nie nakładać makijażu. Filtr przeciwsłoneczny przez 4 tygodnie UV50.

Dermapen – co to jest?

Dermapen 4 to urządzenie działające na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł z bardzo dużą prędkością. Do wykonania zabiegu używamy sterylnego jednorazowego kartridża oraz preparatów zawierających w swoim składzie nieusieciowany kwas hialuronowy, witaminy, antyoksydanty, peptydy, minerały, koenzymy – substancje te w znaczący sposób wpływają na regenerację, odnowę, odmłodzenie oraz zagęszczenie naszej skóry.

Podczas nakłuwania urządzeniem preparaty te są “wtłaczane” w głąb skóry, a dodatkowo mikrouszkodzenia skóry pobudzają ją do odnowy i regeneracji. Dzięki precyzyjnemu rozmieszczeniu igieł w sterylnej końcówce – podczas jednego zabiegu wykonujemy nawet ponad 1000 mikronakłuć w skórze. Dzięki możliwości regulacji stopnia wysunięcia igieł można w trakcie zabiegu dowolnie zmieniać ich długość w zależności od potrzeb okolicy zabiegowej, dzięki czemu możemy wykonać zabieg na delikatną okolicę powiek krótką igłą, po czym wydłużyć jej długość na policzkach, żuchwie czy też w obrębie blizn potrądzikowych.

Na czym polega zabieg Dermapenem?

Zabieg wykonywany jest przy pomocy urządzenia Dermapen 4. Jest to jedyne oryginalne urządzenie do mikronakłuwania skóry. Wiele gabinetów pracuje na zamiennikach, jednak efekty i jakość zabiegu są diametralnie różne dla tańszych urządzeń. Dlatego nie zawsze należy kierować się ceną zabiegu, a odpowiednim sprzętem i bezpieczeństwem. Tańsze zamienniki “szarpią” skórę co może skutkować jej uszkodzeniem i pogłębieniem problemu. Z kolei urządzenie to jest zaprojektowane w taki sposób, że nie zaciąga on skóry, co ogranicza ryzyko do zera.

Działa on na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy kilkunastu-kilkudziesięciu pulsujących igieł, powodując wytworzenie mikrokanalików, przez które wnikają substancje czynne zawarte w preparacie użytym do zabiegu. Działanie zabiegu opiera się głównie na pobudzeniu skóry do naturalnej produkcji kolagenu, samoregeneracji skóry, produkcji elastyny i kolagenu. Zabieg jest wskazany u pacjentów z wiotką, cienką skórą. Zabieg można łączyć z mezoterapią igłową co daje świetne rezultaty.

Odmładzanie dłoni za pomocą Dermapenu

Jest to zabieg wykorzystujący system 16 igieł do wstrzykiwania w skórę dłoni w celu wprowadzenia substancji aktywnej pod skórę. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym i polega na serii mikronakłuć w okolicy dłoni, gdzie wprowadzany jest specjalnie dobrany preparat. Dermapen 4 działa poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny, poprawiając gęstość i jędrność skóry dłoni. Zabieg należy powtórzyć 2-3 razy, aby osiągnąć pożądany efekt odmłodzenia dłoni.

Kiedy widoczne są efekty Dermapenu i ile się utrzymują?

Pierwsze efekty odżywienia często widoczne są już nawet po jednym zabiegu, jednak najlepiej jest wykonać serię 3-6 zabiegów w zależności od problemu. Efekty utrzymują się długo i zależą od dalszej pielęgnacji pozabiegowej oraz od stylu życia. Warto wykonywać zabiegi „przypominające“ chociażby raz na pół roku celem podtrzymania rezultatu.

Dermapen – cena zabiegu:

Twarz700 zł
Szyja700 zł
Dekolt700 zł
Twarz + szyja950 zł
Twarz + szyja + dekolt1200 zł
Okolica oczu / czoło / jedna wybrana partia600 zł
Skóra głowy – porost włosów600 zł
Odmładzanie dłoni600 zł
Ciało – zagęszczenie skóry / rozstępy / bliznyOd 700 zł
Pakiet 3 zabiegi• Twarz – 1950 zł
(650 zł /zabieg)
• Twarz + szyja – 2700 zł
(900 zł /zabieg)
• Twarz + szyja + dekolt
– 3300 zł
(1100 zł /zabieg)
• Skóra głowy lub dłonie
– 1650 zł
(550 zł /zabieg)
Dermapen z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jako preparatu (zamiast preparatu gotowego)950 zł
Dermapen + zabieg osocza bogatopłytkowego jako 2 osobne połączone zabiegi, zakończony maską1200 zł
Złuszczanie Q-Peel przed zabiegiem dermapen+ 200 zł
(cena promocyjna)
Maska pozabiegowa+ 50 zł
(cena promocyjna)

 

  ​Masz pytania dotyczące oferty? Napisz do nas!