Białkowska Clinic

Najważniejsze informacje o zabiegu odmładzania twarzy

 • Kto wykonuje zabieg? Lekarz medycyny estetycznej
 • Jaki jest czas trwania zabiegu? 1-1,5 h
 • Czy zabieg jest bolesny? Może być nieprzyjemny, dlatego wykonywany jest po uprzednim znieczuleniu skóry.
 • Jakie są wskazania do wykonania zabiegu? Wiotkość skóry, utrata napięcia, nierówny koloryt, blizny, zmarszczki, rozstępy, poszerzone pory, nierówności, fotostarzenie.
 • Jaki jest czas rekonwalescencji? około 7 dni
 • Kiedy widać pierwsze efekty? Po 1-4 tygodniach od zabiegu, widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak najlepiej widoczne na 4-6 tygodni po zakończeniu serii zabiegów.
 • Ile utrzymują się efekty? Efekty są długotrwałe.
 • Jaka jest ilość koniecznych zabiegów dla optymalnego efektu? 1-3 zabiegi.
 • Jakie są główne przeciwwskazania? Ciąża i karmienie piersią, aktywne choroby nowotworowe, aktywne infekcje, przyjmowanie retinoidów (Isotec) w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. Zabieg najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym. Po konsultacji z lekarzem możliwe jest jednak wykonanie zabiegu laserowego również w okresie letnim z odpowiednimi zaleceniami.
 • Czy są zalecenia pozabiegowe? Nie nakładamy makijażu przez pierwsze 3-4 dni po zabiegu, a najlepiej przez pełne 7 dni okresu gojenia. Należy stosować filtr UV50 przez min. 4 tygodnie po zabiegu. Odpowiednia emulsja do mycia oraz kremowania twarzy przez 7 dni po zabiegu – otrzymujesz ją w cenie zabiegu.

Elementy zabiegu odmładzania skóry twarzy, szyi:

 • Złuszczanie PRX T33 – złuszczanie specjalnym kwasem, przygotowanie skóry do zabiegu
 • Znieczulenie kremem pod okluzją (ok. 40 min.).
 • Laser frakcyjny na twarz – zabieg laserem frakcyjnym skutecznie stymuluje skórę do odnowy i regeneracji.
 • Osocze bogatopłytkowe – dodatkowa stymulacja osoczem przyspiesza regenerację oraz działa pobudzająco na skórę
 • Naświetlanie LED – przyspiesza gojenie pozabiegowe, regeneruje skórę
 • W domu pielęgnacja pozabiegowa + zalecane przez nas zestawy suplementów, które dodatkowo wpływają korzystnie na proces regeneracji i przebudowy skóry.

Na czym polega zabieg regeneracji i odmładzania twarzy oraz szyi?

Zabieg polega na połączeniu kilku bardzo skutecznych zabiegów, które wykonane podczas jednej procedury wzajemnie się uzupełniają, potęgując efekty terapii i dając świetne rezultaty. Zabieg działa bardzo silnie na pobudzenie procesów naprawczych skóry, stymulująco na syntezę elastyny i kolagenu, przyspiesza odnowę oraz przebudowę skóry poddanej zabiegowi. Powoduje lifting skóry i jej młody wygląd, wygładzenie, napięcie, redukcję przebarwień oraz blizn. Jest całkowicie naturalny i odpowiedni dla pań w każdym wieku. Przede wszystkim stanowi połączenie 2 najbardziej popularnych zabiegów w zakresie odnowy skóry w medycynie estetycznej – lasera frakcyjnego oraz osocza bogatopłytkowego w jednym zabiegu, co daje niesamowite rezultaty.

Odmładzanie szyi – redukcja drobnych zmarszczek

Często podczas pielęgnacji zapominamy o szyi i dekolcie, a to równie ważne partie ciała. Jeśli chcesz mieć jędrną zarówno skórę twarzy jak i szyi, zalecamy skorzystanie z naszego pakietu łączonego. Zobaczysz wyraźne spłycenie zmarszczek, a skóra twarzy szyi będzie pięknie ujędrniona.

Kiedy widoczne są efekty i ile się utrzymują?

Większość pacjentów widzi poprawę jakości skóry już po kilku dniach od wykonania zabiegu. W dużej części wynika to jednak z pewnego obrzęku, który maskuje zmarszczki i blizny. To nie jest jeszcze ostateczny efekt zabiegu – na przetworzenie kolagenu potrzeba czasu – od 2 do 4 tygodni. Wtedy widoczne już są trwale efekty odmładzania skóry twarzy i szyi. Odmładzanie skóry będzie najlepiej widoczne po 4-5 tygodniach od zakończeniu serii 3 zabiegów. Przebudowa kolagenu będzie jednak trwała nadal, powodując wygładzanie i ujędrnianie skóry przez kolejne 6-12 miesięcy po zabiegu. Efekty są długotrwałe – skóra przebudowuje się i zyskuje napięcie, nawilżenie, wyrównanie kolorytu i wygładzenie. Dodatkowo po serii zabiegów można wykonywać 1 zabieg na pół roku przypominająco, a efekty utrzymają się niezwykle długo. W Białkowska Clinic ten  zabieg jest jednym z najsilniejszych zabiegów stymulujących skórę do odnowy dostępnych w swojej ofercie.

Cena – odmładzanie skóry (Bydgoszcz):

Twarz / dekolt1900 zł
Szyja / Dekolt1500 zł
Twarz + szyja lub szyja + dekolt2900 zł
Twarz + szyja + dekolt3500 zł

 

  ​Masz pytania dotyczące oferty? Napisz do nas!